Uwaga, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie podaję kolejne terminy szkolenia Norsok-M501 + EPOXY!

Najbliższe szkolenie już w piątek 26.06.2024!

Dodatkowo dokładamy specjalny moduł dotyczący malowania farbami etylokrzemianowymi wraz z omówieniem procesu kontroli jakości. To ważny element szkolenia ponieważ pytania z tego zakresu pojawiają się na egzaminach teoretycznych podczas egzaminów dla malarzy przemysłowych, tzw. site testów.

Kolejne szkolenia będziemy realizowali cyklicznie co 2 tygodnie, a najbliższe terminy to:
26.07.2024,

16.08.2024

6.09.2024.

Jeśli zbierze się grupa wymyślimy specjalny termin specjalnie dla Was – dzięki temu, że spotykamy się w przestrzeni wirtualnej możemy się dostosować. A Wy nie czekacie i możecie reagować szybciej na oferty pracodawców (ponadto oszczędzacie na kosztach dojazdu i zakwaterowania).

Dodatkowo szkolenia prowadzone są przez inspektorów nadzorujących na co dzień prace w segmencie offshore oraz przeprowadzających site testy. Możecie podpytać jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku pracy i komu wysłać CV (najlepiej do nas, przekażemy je dalej).

Szkolenie on-line to:

➡️oszczędność czasu

➡️brak kosztów dojazdu i zakwaterowania

➡️możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie. Spotkanie to doskonała możliwość uzyskania technicznych informacji na temat standardu Norsok M-501, wymienienia się doświadczeniem, oraz kontaktami👨🏼‍🏫

➡️Zajęcia prowadzone są przez inspektora FROSIO lvl. III z wieloletnim doświadczeniem w branży antykorozyjnej

➡️Daję 100% gwarancji terminu szkolenia

➡️Certyfikaty wydawane są przez Inspektora Frosio lvl. III zgodnie ze standardem NORSOK M-501

➡️Szkolenie realizowane jest w formie online przy użyciu bezpłatnego oprogramowania dostępnego dla wszystkich użytkowników zarówno korzystających z komputerów jak i tabletów/telefonów

➡️Istnieje możliwość weryfikacji wydanego certyfikatu przez pracodawcę.

𝗖𝗲𝗻𝗮 kursu 𝟭𝟳𝟵𝟵 𝗣𝗟𝗡.

Więcej informacji: 📲 +48 577 661 005, office@gtr-engineering.com oraz https://gtr-engineering.com/norsok-m-501/

Czym jest Norsok M-501 :2022?