Wielu specjalistów mogło by dużo powiedzieć na temat tego co się dzieje na zdjęciu, większość pewnie dojdzie do podobnych wniosków. Dlatego ja o tym nie napiszę nic 😊 (od czego są komentarze?).

To o czym chciałem wspomnieć to wybitna sezonowość podobnych przypadków. Jeszcze chwila i poczujemy wiosnę, temperatury w dzień mogą stworzyć mylne wrażenie, że warunki klimatyczne pozwalają na przyspieszenie procesu malowania. Trzeba jednak pamiętać, że schnięcie powłok jest procesem złożonym, wymaga zachowania odpowiednich warunków. Jeśli elementy zostaną przemalowane lub spakowane zbyt szybko może okazać się, że farba ulegnie uszkodzeniu i kosztowna reklamacja będzie tylko kwestią czasu.

A ja o wiele bardziej chciałbym, się spotykać z Wami na kawie, szkoleniach czy seminariach niż na ekspertyzach i reklamacjach.

Miłego weekendu!

Zapraszam do dołączania do grup Antykorozja w Polsce – jedynych branżowych grup, których treści moderowane są przez inspektora FROSIO/NACE. Jest to przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń zarówno dla specjalistów jak i osób chcących zasięgnąć opinii.

Grupy użytkowników Facebook: https://www.facebook.com/groups/antykorozja/

Grupy użytkowników LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/12621437/