W listopadzie 2022, po dziesięciu latach, opublikowana została nowa rewizja Norsok M-501. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do odnowienia certyfikatów poprzez uczestnictwo w webinarze, na którym omówimy wszystkie najważniejsze zmiany (a tych jest sporo bo sama objętość standardu zwiększyła się 4-krotnie). Webinar przygotowaliśmy z myślą o malarzach-piaskarzach z doświadczeniem, którzy posiadają już certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu standardu Norsok M-501. 

Koszt webinaru to jedyne 300 PLN, po zakończeniu uczestnicy otrzymają aktualny i uznawany przez pracodawców certyfikat. 

Zapytaj o najbliższe terminy!

Aby się zapisać należy przesłać swój certyfikat na adres szkolenia@taranczewski.com w tytule maila wpisując swoje imię i nazwisko, zarejestrować poprzez platformę: https://4-recertyfikacja-norsok-m-501.konfeo.com oraz dokonać płatności na wskazany rachunek bankowy.

Jeśli zbierze się grupa wymyślimy specjalny termin specjalnie dla Was – dzięki temu, że spotykamy się w przestrzeni wirtualnej możemy się dostosować. A Wy nie czekacie i możecie reagować szybciej na oferty pracodawców (ponadto oszczędzacie na kosztach dojazdu i zakwaterowania). 

Szkolenia prowadzone są przez inspektorów nadzorujących na co dzień prace w segmencie offshore oraz przeprowadzających site testy. Możecie podpytać jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku pracy i komu wysłać CV (najlepiej do nas, przekażemy je dalej).

Szkolenia on-line to:
– oszczędność czasu
– brak kosztów dojazdu i zakwaterowania
– możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie.

Spotkanie to doskonała możliwość uzyskania technicznych informacji na temat standardu Norsok M-501, wymienienia się doświadczeniem, oraz kontaktami. Zajęcia prowadzone są przez inspektora FROSIO lvl. III z wieloletnim doświadczeniem w branży antykorozyjnej.

Daję 100% gwarancji terminu szkolenia.

Certyfikaty wydawane są przez Inspektora Frosio lvl. III.

Szkolenie realizowane jest w formie online przy użyciu bezpłatnego oprogramowania dostępnego dla wszystkich użytkowników zarówno korzystających z komputerów jak i tabletów/telefonów.

Istnieje możliwość weryfikacji wydanego certyfikatu przez pracodawcę.

Więcej informacji: +48 504 642 177

szkolenia@taranczewski.com

Od wielu lat zajmujemy się szkoleniami dla malarzy przemysłowych, którzy chcą pracować w Norwegii.

Naszym głównym celem i misją jest umożliwienie malarzom znalezienia pracy w Norwegii, co robimy dzięki szerokim kontaktom z norweskimi firmami (takimi jak m.in. Solid Energy, EuroRessurs, Yabimo, Global Work).

Certyfikat Norsok – do czego jest potrzebny?

Zgodnie ze standardem Norsok M-501 oraz wymaganiami norweskich pracodawców, malarz przemysłowy powinien być przeszkolony przez inspektora, posiadającego odpowiednie uprawnienia, także do wystawienia certyfikatu Norsok i/lub Epoxy. 

Szkolenia obejmują zagadnienia teoretyczne i praktyczne (site test), podzielone na dwa, osobne kursy (każdy ma inny czas trwania).

Powyższe oznacza, że by podjąć pracę na projektach typu offshore, malarz piaskarz musi ukończyć kursy, zakończone otrzymaniem certyfikatu Norsok m 501.

Jaki jest cel recertyfikacji Norsok M-501?

Celem webinaru jest omówienie zmian wprowadzonych w standardzie Norsok M-501:2022 oraz przypomnienie wiedzy z zakresu:

  • podstawy procesów antykorozyjnych i metod ochronnych,
  • przygotowania powierzchni,
  • aplikację farby,
  • kontrolę jakości.

Kurs zakończony jest przyznaniem przyznaniem certyfikatu Norsok M-501:2022.

Nasze teoretyczne szkolenie Norsok M-501 dla malarzy przemysłowych – dlaczego warto wziąć udział?

Uczestnicy, którzy ukończą nasze szkolenia otrzymają stosowny certyfikat lub certyfikaty, potwierdzające uzyskane umiejętności i stan posiadanej wiedzy.

Dodatkowo, w trakcie zajęć, poruszamy tematy związane ze standardami pracy w Norwegii. Omawiamy także aktualną sytuację na rynku pracy w 2023.

Certyfikaty są wystawiane przez inspektora FROSIO lvl III, a uczestnicy są rejestrowani w bazie danych – daje to norweskim pracodawcom możliwość sprawdzenia autentyczności certyfikatu!

Kto prowadzi kurs teoretyczny Norsok M-501 dla malarzy przemysłowych?

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez inspektorów FROSIO lvl III, posiadających wieloletnie doświadczenie w nadzorowaniu projektów typu offshore. Inspektorzy uprawnieni są do wystawienia certyfikatu Norsok m 501.

Miejsce szkolenia

Nasze szkolenia teoretyczne odbywają się w formie spotkania on-line.

Uwaga: Uczestnicy naszych szkoleń oszczędzają! Nie muszą ponosić kosztów dojazdu czy noclegu do zdobycia wiedzy!