RECERTYFIKACJA NORSOK M-501:2022 – ODNÓW SWÓJ CERTYFIKAT MALARZA PRZEMYSŁOWEGO

W listopadzie 2022, po dziesięciu latach, opublikowana została nowa rewizja Norsok M-501. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do odnowienia certyfikatów poprzez uczestnictwo w webinarze, na którym omówimy wszystkie najważniejsze zmiany (a tych jest sporo bo sama objętość standardu zwiększyła się 4-krotnie). Webinar przygotowaliśmy z myślą o malarzach-piaskarzach z doświadczeniem, którzy posiadają już certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu standardu Norsok M-501. 

Koszt webinaru to jedyne 300 PLN, po zakończeniu uczestnicy otrzymają aktualny i uznawany przez pracodawców certyfikat. 

Aby się zapisać należy przesłać swój certyfikat na adres szkolenia@taranczewski.com w tytule maila wpisując swoje imię i nazwisko, zarejestrować poprzez platformę: https://recertyfikacja-norsok-m-501.konfeo.com/pl/groups oraz dokonać płatności na wskazany rachunek bankowy.

Najbliższy webinar już w piątek 27.01.2023!

Kolejne szkolenia będziemy realizowali cyklicznie co 2 tygodnie czyli następne terminy to:

10.02.2023,

24.02.2023.

Jeśli zbierze się grupa wymyślimy specjalny termin specjalnie dla Was – dzięki temu, że spotykamy się w przestrzeni wirtualnej możemy się dostosować. A Wy nie czekacie i możecie reagować szybciej na oferty pracodawców (ponadto oszczędzacie na kosztach dojazdu i zakwaterowania). 

Szkolenia prowadzone są przez inspektorów nadzorujących na co dzień prace w segmencie offshore oraz przeprowadzających site testy. Możecie podpytać jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku pracy i komu wysłać CV (najlepiej do nas, przekażemy je dalej).

Szkolenia on-line to:
– oszczędność czasu
– brak kosztów dojazdu i zakwaterowania
– możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie.

Spotkanie to doskonała możliwość uzyskania technicznych informacji na temat standardu Norsok M-501, wymienienia się doświadczeniem, oraz kontaktami. Zajęcia prowadzone są przez inspektora FROSIO lvl. III z wieloletnim doświadczeniem w branży antykorozyjnej.

Daję 100% gwarancji terminu szkolenia.

Certyfikaty wydawane są przez Inspektora Frosio lvl. III.

Szkolenie realizowane jest w formie online przy użyciu bezpłatnego oprogramowania dostępnego dla wszystkich użytkowników zarówno korzystających z komputerów jak i tabletów/telefonów.

Istnieje możliwość weryfikacji wydanego certyfikatu przez pracodawcę.

Więcej informacji: +48 504 642 177

szkolenia@taranczewski.com